Barvanje lesa in kovin

Izdelki iz lesa in kovine vam bodo hvaležni še vrsto let, če jih boste vsake toliko časa obnovili. Za površine, ki so neposredno izpostavljene ekstremnim vremenskim razmeram, je redno negovanje zelo priporočljivo. S časoma barva postaja vedno bolj bleda in neizrazita. Lesene površine pod vplivom okolja propadajo hitreje kot nekateri drugi materiali, a si zaradi svoje žlahtnosti zaslužijo, da jih uporabljamo in primerno zaščitimo, saj se čez čas ne zgubi le sijaj temveč tudi kvaliteta.

Za zaščito, pleskanje in lakiranje vaših lesenih in kovinskih izdelkov uporabljamo samo najboljše materiale, kot so belinka, helios, sigma coatings in druge. Tako poskrbimo, da vam bodo služili še vrsto let.

Pri Slikopleskarstvu Čopič Dekor vam nudimo zaščito, barvanje in lakiranje vseh vrst lesenih in kovinskih izdelkov kot so:

 • okna in vrata,
 • ograje,
 • radiatorji, cevi, žlebovi, rešetke,
 • nadstreški,
 • napušči,
 • lesene fasade,
 • pohištvo in
 • še mnogo več…

Stopite v stik z nami

Polja označena z zvezdico so obvezna!

    Strinjam se, da podjetje Čopič Dekor hrani osebne podatke na obrazcu za notranjo uporabo in komunikacijo za namene predložene zahteve.


  GOR